категорії: стаття

Сирне Рандеву в Салівані

теґи: Cheese People, Sullivan Room

 25 вересня у Києві дав свій сольний концерт самарський гурт Cheese People. Спочатку трохи слів про самих музикантів.

Гурт Cheese People була заснована в 2004 році в Самарі. За ці сім років гурт встиг здавалось би не так вже і багато – випустив 3 альбоми та потрапив у кілька музичних збірок. Проте це лише на перший погляд. Молоді самарські хлопці (та одна дівчина) стали мегахітом в «цих ваших інтернатах», зіграли більше 100 концертів в містах Россії, Фінляндіх, Польщі, Литви, Грузії, Эстонії та України, записали платівку в Японії, їх пісні звучать з телеекранів під час реклами.

Щодо стилю, хм… Важко сказати адже якщо на перший альбом ще можна було наліпити лейбл диско-панк (з поправкою на ню-рейв) то другий вже звучить як фанк і босанова. Незмінним залишається одне –«мультяшний» голос вокалісти Ольги.

«ЧіЗи» вже раз радували Київ на Гогольфесті, а тепер приїхали давати сольний концерт в рамках туру по Україні.  Зігравши в таких файних містах як Полтава, Кам'янець-Подільский, Львів, Одеса і Донецьк гурт доїхав і до столиці – в клуб Sullivan Room. Нажаль концерт був затриманий на добрі півтори години і фани були вимушені чекати на довгожданих музикантів у холі.

На цей раз Cheese People розпочали все бадьорим фанком і електричним вокальним привітанням від Антона «Здравствуй Киев».  Це привітання плавно перетекло в пісню Catch U з першого альбому гурту Psycho Squirrel.  "Пожалуйста танцуйте!" – сказала вокалістка Оля  після першого треку, про те це скоріше було не прохання, а констатація факту, бо втомлена довгим очікуванням публіка і так несамовито  танцювала.

Звук можна було б назвати непоганим – потужний бас, чіткі ударні, проте з налаштуванням мікрофону в «Салівані» явно не склалося. Чи то незвичний голос співачки, чи то інші обставини перешкодили нормальному звуку, а тому, нажаль всіх пісень ідентифікувати не вдалося. За півтори години виступу гурт зіграв майже весь свій репертуар, не вистачало тільки пісень з вокалом Антона.  В той вечір «у голосі» була тільки Оля, але її цілком вистачило на всю програму. Як і вокал її наряд був просто таки неповторним. Окрім вищезгаданого Catch U, звучали такі хіти як Uaaa, OME, Hey Comon. Ці три треки просто винесли всім мозок і змусили стрибати як навіжених. Гарним перепочинком стала босанова Sombrero з нового альбому Well Well Well, який доречі можна скачати з офіційного сайту гурту.

На завершення музиканти зіграли жваву і драйвову пісню, яку мені, нажаль, не доводилось чути раніше,  яка стала єдиною неангломовною піснею колективу. в той вечір(а може і взагалі). В цілому,  не зважаючи на окремі деталі концерт вдався просто таки "На Ура" – в кращих традиціях Сирних Людей.