категорії: стаття

Тропічний Бордель в центрі Києва

теґи: Gogol Bordello, MC Pedro, Tropical Bordello Party

Ну що ж, почну традиційно з погоди. Перший місяць весни вже добігає свого логічного кінця, а ось Зеленої та Прекрасної, себто Весни чогось не видно. Чи то сніг чи то дощ, якась мряка і сірість, холод – одним словом непруха. Однак примхи погоди абсолютно не стали перешкодою для справжньої тропічної вечірки. І навіть навпаки,  допомогли. Адже люди так скучили за справжнім теплом, що з непідробною радістю сприймали його електронно-звуковий аналог, що лунав від майстрів своєї справи – діджеїв, музикантів та заокеанського MC, але про це далі.

Вечірка, організована хлопцями з Balkanfest’y, мала назву Tropical Bordello та проходила в клубі Sullivan Room, що на Прорізній. Не посвяченому в усі тонкощі цінителю балканоманських заходів може здатися дивним цей набір слів. Адже яким чином можна ув’язати дух Гоголь Борделло з «гламурним» клубом на кшталт SR та ще й зробити все це в спекотно-тропічному стилі? Як з’ясувалось – легко! Як всім відомо Gogol Bordello воістину суперінтернаціональний проект, в який входить багато діячів світової музичної культури, в тому числі і запрошений до Києва еквадорець MC Pedro. А клуб? Ну що ж, він теж виявився придатним до такого роду вечірок.

Розпочалось все виступом діджеїв Derbastlerа та Fa Majorа. Як зазвичай на «перших порах» зал був напівпустий, а на танцполі гуляв вітер. «Перші ластівки» вечірки жались до барних столиків, оскільки сідати в клубі можна було тільки замовивши депозит. Отакі розклади – хочеш сидіти – плати. Добре, що хоч повітря було безкоштовним, хоча і мало не аби яку цінність, оскільки було просто просякнуте теплим духом тропіків. Тропічний запал лунав з колонок двох діджеїв, створюючи відповідну спекотну атмосферу і готуючи публіку до Великого дійства.

Наступним за «вертухи» став діджей Бінгі. Його електронну латину чудово доповнювала «жива» труба. Але «Тропічний бордель» по-справжньому вибухнув, коли до дуету діджею та трубача приєднався Shamandrummer. Його барабанний бій гармонійно влився у електронно-духовий потік і створив справжній вій енергетичних вібрацій. Сидіти вже не міг ніхто. Танцювали всі. Танцювали, хто латину, хто балет, хто гопака, коротше кажучи хто що вмів те й танцював, а хто не вмів той просто стрибав.

Кульмінацією тієї тропічної ночі став американець еквадорського походження – діджей, МС та перкусіоніст групи Гоголь Борделло – Педро Еразо. Треба відмітити, що цей колоритний персонаж не ховався десь за лаштунками, а весь час «віджигав» з українськими дівчатами. Грав діджей Еразо, як для себе – запалу вистачало на всіх. І хоча на танцполі вже було ніде яблуку впасти – до сцени підтягувались нові і нові охочі скуштувати еквадорійського тепла. Дійство тривало до глибокої-глибокої ночі, доки всі учасники не зарядились тропічним настроєм та теплом по самі маківки, а хто і далі.

На завершення хотілось зробити одну невеличку ремарку: не вірте контакту. На всім-відомому сайті на події відмітились 60 людей, половина з яких вагалась. На реальну кількість учасників можна подивитись на фотографіях.

http://mahnky.sumno.com/gallery/tropical-bordello-party-1/

Всім успіхів і гарного настрою! Зустрінемось!;)